2020-01-22 18:31:37

Bez jakich butów trudno wyobrazić sobie jesienną stylizację?

Z niecierpliwością czekamy na zbliżający się sezon jesień/zima 2016/2017. Nadchodzący czas będzie wyjątkowy pod względem trendów ubraniowych. Do łask powracają skórzane kurtki i płaszcze, zobowiązujące okazje zdominują monokolorystyczne eleganckie garnitury dla kobiet oraz aksamitne sukienki, na co dzień zaś sięgać będziemy po koszule w kratę i kultowe kimona. Wiele portali modowych rozpisuje się na temat modowej specyfiki zbliżającej się pory roku, jednak po lekturze takich newsów nie jesteśmy do końca usatysfakcjonowani. Będąc prawdziwymi miłośniczkami mody przeszukiwałyśmy bezdroża Internetu w poszukiwaniu najmodniejszych modeli butów.

Muszkieterki wracają do gry

Ku naszej uciesze okazało się, że nie ma potrzeby wymieniać całej garderoby przy okazji nowego sezonu. Ukochane przez wszystkie członkinie redakcji muszkieterki wracają do gry! Jesienią te niebywale stylowe kozaki za kolano wracają w blasku chwały na modowe salony. Taka informacja satysfakcjonuje podwójnie, ponieważ abstrahując od efektownej prezencji, którą muszkieterki zapewniają, są to też buty niebywale wygodne. Bez obaw można całymi dniami oddawać się codziennym obowiązkom, nasze nogi nie będą odczuwały zmęczenia. Oczywiście, mowa w tym przypadku o butach na płaskim obcasie, ten mierzący powyżej siedmiu centymetrów może już zmniejszyć komfort użytkowania. Jesteśmy zdania, że muszkieterki lepiej prezentują się z niewysokim obcasem, ten ostatni w połączeniu z długością za kolano może wywołać zbyt wyzywający efekt, to dobre na karnawałowe przebierańce.

Boskie botki

W to, że gdy nadejdzie październik wskoczymy w stylowe botki raczej żadna z nas nie wątpiła. Niedopowiedzenia dotyczyły materiału, z którego wykonany będzie but, materiału, czy też kształtu i długości cholewki. To nie tajemnica, tej jesieni będą wieść pry modele za kostkę na grubym, stabilnym obcasie. To dobra wiadomość, obcas tego typu nie tylko efektownie się prezentuje i dodaje sylwetce smukłości. Jego kolejną superlatywą jest niezwykły komfort poruszania się w takich modelach. Poczucie bezpieczeństwa gwarantowane.