2020-01-22 18:32:23

Duże torby – modne i praktyczne

Nie zdarza się często, by moda szła w parze z przydatnością. Bywa, że nadążanie za trendami i zmieniającymi się modami oznacza rezygnowanie z komfortu i wygody. To nie grozi nam, kobietom, w najbliższym sezonie wiosna/lato 2017. Modne będą (po raz kolejny zresztą) dodatki w rozmiarze XXL. Co to oznacza? Nie będziemy musiały upychać na siłę wszystkich absolutnie niezbędnych rzeczy w małe, choć z pewnością piękne, torebki.

Ufff, w tym sezonie możemy odetchnąć z ulgą. Możemy przynajmniej w najbliższym czasie zapomnieć o dylematach: co jest potrzebne, a co potrzebniejsze, bez czego kategorycznie nie obejdziemy się w ciągu dnia, i które kosmetyki ewentualnie zapakować w mniejszą kosmetyczkę, tak, by mieć przy sobie niezbędniki, które dostosują się do rozmiarów naszych toreb.

Ciekawe torebki znalezione przeze mnie w jednym ze sklepów internetowych

 

Tablet, rękawiczki, woda mineralna terminarz, książka do czytania w tramwaju… wymieniać można w nieskończoność. Sama odpowiedz sobie na pytanie, czego potrzebujesz do normalnego funkcjonowania. Teraz to wszystko może towarzyszyć Ci w ciągu dnia. W sezonie wiosna/lato 2017 koniecznie zainwestuj w dużą, pojemną torbę. Z pewnością pokochasz taki model. Zwróć szczególną uwagę na uszy. Powinny być na tyle długie, by móc je wygodnie zawiesić na ramieniu. Kolejną istotną kwestią jest ich grubość, oraz sposób mocowania. Aby móc cieszyć się z możliwości torebki damskiej XXL sięgajcie po egzemplarze o szerokich, mocnych uszach.