2020-01-22 18:30:27

Hity tego lata modne również jesienią

Wakacje się skończyły, lato jednak trwa w najlepsze — i bardzo dobrze! Tegoroczna moda wprowadziła w sezonie wiosenno-letnim trendy, z którymi aż szkoda się rozstawać. Spodnie z szerokimi nogawkami czyli szwedy, czy kuloty, a do tego najlepiej bluzki z szerokimi, hiszpańskimi dekoltami, które eksponują ramiona i tym samym przyciągają subtelnie uwagę do tej kobiecej, pełnej wdzięku części ciała. Jeżeli już teraz opłakujecie waszych ulubieńców i niczym najmowane w starożytności na pogrzeby płaczki tłuczecie gliniane naczynia (żartuję oczywiście, swoją drogą ciekawy obrząd, nieprawdaż?) zaprzestańcie tego. Koniec lata nie oznacza wcale końca tych modowych tendencji. A więc rzecz by się chciało trwaj chwilo, jesteś taka piękna!

Sukienki i swetry z odkrytymi ramionami

Uwielbiany przez nas, miłośniczki mody, trend lasujący odkryte ramiona ma swoją jesienną wersję. Elementy te jak najbardziej będą obecne, z tą drobną różnicą, że w ubraniach charakterystycznych dla tej pory roku. Spodziewajmy się więc dużej popularności swetrów, dzianinowych sukienek, czy bluzek z długimi rękawami. Oczami wyobraźni widzę już swetrową, dopasowaną sukienkę, której urok koncentruje się na odkrytych ramionach…

Skórzane kuloty

Sięgające za kolana kuloty efektownie prezentować się będą również jesienią. W cieplejsze dni w dalszym ciągu nosić je będzie można z czółenkami, a gdy nadejdą chłody stylowy zestaw tworzyć będą z botkami na obcasie. Jesienny akcent stanowić będzie materiał, z którego ten kultowy model będzie odszywany. Najmodniejsze egzemplarze będą skórzane, nie mniejszym powodzeniem cieszyć się będą kuloty wykonane z aksamitu.