2020-01-22 19:12:00

Jesień pod znakiem kamizelek – Czyli Jesienna Kamizelka

Nie tylko pogoda za oknem, ale również kalendarz wskazuje na to, że nadeszła już jesień. Nie wiem, czy jest to dla Was, Drogie Czytelniczki, tak dobra wiadomość, jak dla mnie. Osobiście uwielbiam tę porę roku i cieszę się już na myśl o jesiennych stylizacjach. Tak, właśnie ten aspekt jesieni przemawia do mnie najbardziej, nie jestem przecież masochistką i nie gustuje w jesiennych pluchach.

Jesienna Kamizelka – Prawdziwy Hit!

 

Trendy wskazują, że w tym roku nie będzie można obejść się bez kamizelek. Te ostatnie stanowią niezbędny element w szafach każdej miłośniczki mody. Jeżeli z poprzednich sezonów zostały Wam futrzane kamizelki to bardzo dobrze! Będzie okazja, żeby nosić je w nowej odsłonie. Latem w głowach zawróciły nam kamizelki, narzutki, z wydłużonymi bocznymi połami i obszernymi, swobodnie układającymi się kołnierzami. Warto będzie pomyśleć, w jaki sposób wkomponować je w jesienne stylizacje, bo będą to w dalszym ciągu elementy bardzo mile widziane. Ostatnim modelem, który cieszyć się będzie wyjątkowym powodzeniem jest kamizelka marynarkowa, przypominająca tę ostatnią, tyle, że bez rękawów. Za to jak najbardziej z dekoltem w kształcie litery V zakończonym tradycyjnym, rewersowym kołnierzem.

kamizelka marynarkowa

Do czego dobrać jesienną kamizelkę?

 

W jaki sposób będziemy nosić kamizelki tej jesieni? Cóż, rzecz by się chciało, że dowolnie. Klasyczne jeansy i gładka bluzka to zestaw, który zawsze się sprawdzi, nie inaczej będzie w przypadku kamizelek. Eleganckim zestawieniem będzie połączenie białej koszuli, długiej, wełnianej, eleganckiej kamizelki, ponadczasowych czarnych rurek oraz dajmy na to skórzanych kozaków, oficerek, a może muszkieterek? Kamizelki równie dobrze komponują się z sukienkami, są w stanie uatrakcyjnić stylizację z nawet podstawowymi, pozbawionymi elementów dekoracyjnych kreacjami.

Na koniec najważniejsze! Kamizelki to przede wszystkim komfort i wygoda, gdy temperatura spada każda warstwa jest ważna. Plecy, nerki, czy przysłowiowe korzonki opatulone ciepłą kamizelką — to przypadnie do gustu wszystkim zmarzluchom.