2020-01-22 18:30:33

Moda na suknie wciąż na topie!

Moda na długie suknie nie przemija i nie wydaje nam się, by kiedykolwiek miała się zakończyć. Warto jednak pamiętać, że by dobrze w niej wyglądać, należy odpowiednio dobrać jej fason, a także dostosować strój pod względem strojności do okazji, na jaką go przeznaczymy.

Moda na suknie – Rozszerzana czy dopasowana?

Dla bardziej kształtnych kobiet proponuje się spódnice rozszerzane – idealne będą wąskie talie, które stopniowo rozszerzają się ku dołowi. Dopasowana góra i luźny dół wprowadzą harmonię do tej stylizacji – dobrze byłoby wykorzystać także niewielką torebkę, a ciekawego stylu dodać mogą eleganckie okulary przeciwsłoneczne.
Przy bardzo kształtnym ciele dobrze sprawdzą się suknie, które są stosunkowo obcisłe w okolicach pupy – zwężają się one ku dołowi i zapewniają fantastyczne podkreślenie kobiecej figury.
Asymetryczne fasony (czyli takie, które mają długi tył i przód w wersji mini lub midi, to bardzo ciekawe i niestandardowe propozycje, które wyróżniają się ogromną zaletą – sprawdzą się w przypadku większości sylwetek.
Warto pamiętać, że niezależnie od modelu sukni, jej koloru oraz dekoltu… każda z nas na pewno zrobi wrażenie w takim stroju!