2020-01-22 18:29:13

Odśwież zimową stylizację

Nawet, jeżeli noszony przez nas płaszcz kupiony był dopiero na początku sezonu i nosimy do raptem dwa, trzy miesiące, lub w zasobach swojej szafy posiadamy same klasyki, które przecież nigdy się nie zdezaktualizują, potrzebna jest zmiana, choćby drobna. Czas zimowych kurtek, ciepłych płaszczy i futer jeszcze długo nie przeminie, warto więc odkryć na nowo urok tych, które mamy już w swoich szafach.

Zgodnie z przysłowiem „diabeł tkwi w szczegółach” decydujące znaczenie przypada w komponowaniu charakternej stylizacji dodatkom, które są często niedoceniane. Rękawiczki, szaliki, etole, nauszniki potrafią odmienić zupełnie wizerunek starego płaszcza. Oryginalne akcesoria sprawią, że z pewnością wyróżnimy się z tłumu, ponadto dodadzą uroku i wyjątkowości, a może okażą się być też powodem do uśmiechu?

W sezonie, w którym królują stonowane, wręcz monotonne kolory kolorowe dodatki będą jak promień słońca. Wyraziste, pełne energii barwy ożywią klasyczne beże, brązy i szarości. Świetnie komponować się będą również z czernią, tworząc z nią pełne ekspresji zestawienie. Wystarczy rzucić okiem na portale modowe, czy branżowe magazyny, żeby zobaczyć, jak wielką popularnością cieszą się w tym sezonie kolorowe dodatki. Najbardziej pożądane są w ostatnich czasach kolorowe, futrzane dodatki. Etole o długim włosiu, ciepłe, przyjemne w dotyku kominy, czapki uszatki w krzykliwych kolorach, czy futerka doczepiane do krawędzi kaptura – nie sposób przeoczyć tego nie tylko na ulicy, ale również na Instagramie i modowych portalach.

Ostatni argument jest nie mniej ważny: dodatki nie są zazwyczaj tak drogie, jak kurtki czy płaszcze. Można więc częściej pozwolić sobie na drobne, zakupowe szaleństwo co sezon i w ten sposób „zaktualizować” swój wygląd.