2020-01-22 18:37:40

Jak oswoić jesienne trendy?

Trendy, trendami, a prawdziwe życie swoją drogą. W przeciwnym wypadku można zostać ofiarą mody, z której pokątnie śmieją się ludzie z otoczenia. Przy robieniu gruntownego rozeznania w tendencjach modowych ocenialiśmy sceptycznie każdy samozwańczy hit sezonu pod kątem przydatności w codziennych stylizacjach.

I tak skóra i zamsz, mające święcić triumfy w nadchodzących sezonie są jak najbardziej przystępnym trendem, co udowodniły już poprzednie lata. Charakterystyczne dla tego sezonu będą fasony. Chodzi konkretnie od skórzane płaszcze, najlepiej wiązane w pasie — to będzie się nosić. Kroje tego typu podkreślają walory sylwetki i nadają jej optycznie kobiecych proporcji. Wiązany pasek to idealny sposób na zaakcentowanie wcięcia w talii i różnicy szerokości między tą ostatnią a linią bioder.

Krata w każdej postaci jest również mile widziana. Koszule w ten deseń przestają być kojarzone ze stylem drwala, wzór ten stylowo prezentuje się na spodniach, czy żakietach. Najlepiej prezentuje się w drobnych, monochromatycznych zostawieniem. Charakteru takiemu zestawowi doda element w wyrazistym, kontrastującym kolorze.

Z trendu nazwanego „babcina elegancja” wybieramy koszule wiązane pod szyją. Fontaź jest elementem bardzo charakterystycznym i dość ekstrawaganckim. Pozostałe elementy kojarzące się z szykiem w stylu retro mogłyby sprawiać problemy, nie ma potrzeby zaprzątać sobie nimi głowy.