2020-01-22 19:07:00

Stylowa nawet w mrozy

Jak znosicie obecną pogodę? W tym roku zagościła u nas na dobre zima w pełnej krasie zagościła w tym roku i nie odpuszcza. Początkowo tak niska, minusowa temperatura dziwiła, choć po tygodniowym maratonie mrozów chyba zdążyliśmy się przyzwyczaić i zaadoptować do nowych warunków. Ponieważ nie zapowiada się w najbliższym czasie na zmiany pora przestać jedynie szczękać zębami i pomyśleć o tym, jak prezentować się stylowo pomimo pogody.

Popularną w dni takie jak te jest praktyka by zakładać na siebie cokolwiek, byle dużo i byle cieplej, a co więcej zupełnie nie przejmować się swoim wyglądam. Nie jest to jednak konieczność. Podpowiadamy co na siebie zakładać, żeby nie zmarznąć.

Co zakładać żeby nie zmarznąć i być w modzie?

Przede wszystkim warto posiadać w zasobach swojej garderoby golfjest niezastąpiony, gdy wieje chłodem. Nie bez przyczyny kojarzy się z klasycznymi, charakteryzującymi się niewymuszoną elegancją zestawami, golf to podstawa stylowej szafy, a co najważniejsze jest bardzo ciepły. Śmiało zestawiajcie go więc ze spodniami i na przykład futrzanymi kamizelkami. Co do tych ostatnich to stanowią zimowy must have nie tylko ze względów pragmatycznych (choć fakt, żadne mrozy i chłody są nie straszne nosząc je) futrzaki są zwyczajnie bardzo modne. A propos futra (oczywiście sztucznego!) jako dodatek urozmaicający może gościć na czapkach, rękawiczkach, a nawet butów. Kozaki z futrzanym wykończeniem, czy modne w tym sezonie śniegowce są tego doskonałym przykładem.